Виставка Зернові технології 2015

П'ята міжнародна виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві Зернові технології 2015 пройде ...

16.01.2015 17

П'ята міжнародна виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві Зернові технології 2015 пройде 11-13 лютого у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза», вул. Салютна 2-б, Київ.

Зернові Технології - найбільший агропромисловий форум, який посідає провідне місце в АПК України як комплекс інноваційних рішень на різних стадіях виробництва, зберігання, переробки і транспортування зернових, бобових, круп'яних і олійних культур. На виставці буде широко представлено обладнання для зберігання та переробки зернових і олійних культур, виробництва комбікормів, обладнання для елеваторів і хлібоприймальних пунктів борошномельної, круп'яної промисловості, насіннєвий матеріал, засоби захисту рослин, лабораторне та телекомунікаційні мережі, техніка і технології для виробництва зернової продукції більш ніж 300 компаніями з України та зарубіжних країн, які займають лідируючі місця на вітчизняному та міжнародному ринках.

На нашому стенді будуть представлені робочі моделі: ротаційних датчиків рівня Rotonivo, вібраційних датчиків рівня Vibranivo і електро механічна система - рівнемір Nivobob, (виробництва UWT GmbH, Німеччина), апаратура для вимірювання тиску, різниці тиску, рівня у відкритих і в закритих резервуарах, перетворювачі температури, індикатори даних (виробництв Aplisens S.А., Польща), а також датчики для вимірювання витрати рідин чеської фірми Flomag.

 

Відвідавши наш стенд Ви зможете отримати всі необхідні матеріали і консультації технічних фахівців.