Виставка Електрика 2015

XI спеціалізована виставка «ЕЛЕКТРИКА-2015» відбудеться ...

23.02.2015 28

XI спеціалізована виставка «ЕЛЕКТРИКА-2015» відбудеться 25-27 березня 2015. Местр зустрічі: Палац спорту «Україна», вул. Мельника, 18, м Львів

Виставка "ЕЛЕКТРИКА 2015» надає прекрасну можливість скористатися досвідом провідних виробників, ознайомитись з найсучаснішими технологіями для виробництва, передачі і розподілу електроенергії, найновішими енергоефективними освітлювальними технологіями та обладнанням для промислового, комунального, архітектурного та спеціального освітлення, промисловою автоматикою. Особливу увагу на виставці буде приділено енергозбереженню, автоматизації виробничих процесів, а також електронним компонентам.

На виставці також буде представлена ​​продукція радіоелектронної, електротехнічної промисловості, приладобудування, промислових систем автоматизованого управління, засоби для передачі і розподілу електроенергії і системи енергозбереження.

Новітні технології, обладнання та матеріали, які будуть представлені на виставці, є потужним фактором модернізації та технічного переозброєння промислових і будівельних підприємств, підвищення їх конкурентоспроможності. Виставка дозволить прогнозувати розвиток промисловості і впливати на процеси, що відбуваються в ній.

Тематичні розділи виставки:

- Виробництво, передача та розподіл електроенергії
- комутаційні апарати
- кабелі та проводи
- силова електроніка
- контрольно-вимірювальна техніка
- пристрої захисту та автоматики
- освітлення
- електроінсталяція

 

На нашому стенді будуть представлені робочі моделі: ротаційних датчиків рівня Rotonivo, вібраційних датчиків рівня Vibranivo і електро механічна система - рівнемір Nivobob, (виробництва UWT GmbH, Німеччина), апаратура для вимірювання тиску, різниці тиску, рівня у відкритих і в закритих резервуарах, перетворювачі температури, індикатори даних (виробництв Aplisens S.А., Польща), а також датчики для вимірювання витрати рідин чеської фірми Flomag.

 

Підходьте до стенду ЕВРОПРИЛАД, будемо Вам раді.