XIII Міжнародний водний форум AQUA UKRAINE - 2015

Запрошуємо відвідати XIII Міжнародний водний форум AQUA UKRAINE в м.Києві ...

15.10.2015 33

Запрошуємо Вас і Ваших колег відвідати XIII Міжнародний водний форум AQUA UKRAINE - 2015-го, який відбудеться 10-13 листопада 2015 року в м.Києві, в Міжнародному виставковому центрі, Броварський проспект, 15, ст. м. "Лівобережна". Будучи єдиним міжнародним спеціалізованим заходом в Україні для професіоналів водної галузі, виставка AQUA UKRAINE щороку гостинно збирає під дахом МВЦ найсучасніші водні технології, розробки, продукцію, обладнання, матеріали, товари і послуги, а також кращі уми водної галузі з урядового, громадського, наукового, промислового та ділового сектора України, ближнього і далекого зарубіжжя.

На нашому стенді будуть представлені робочі моделі: ротаційних датчиків рівня Rotonivo, вібраційних датчиків рівня Vibranivo і електро механічна система - рівнемір Nivobob, (виробництва UWT GmbH, Німеччина), апаратура для вимірювання тиску, різниці тиску, рівня у відкритих і в закритих резервуарах, перетворювачі температури, індикатори даних (виробництв Aplisens S.А., Польща), а також датчики для вимірювання витрати рідин чеської фірми Flomag.

Тематика форуму:

  • Водопідготовка.
  • Водопостачання, водовідведення.
  • Очищення стічних вод, локальні водоочисні пристрої.
  • Насосне і арматурне обладнання для води.
  • Інженерні мережі.

Спеціалізована виставка AQUA UKRAINE - це широкий асортимент вітчизняної і зарубіжної трубної продукції, арматури, фільтрів для очищення води, насосів, а також іншого обладнання, технологій і матеріалів, які використовуються в сфері водоcнабженія і водовідведення, в водопідготовки, обробці води і стоків, включаючи промисловий , комунальний і побутової аспекти цієї тематики.

Відвідавши наш стенд Ви зможете отримати всі необхідні матеріали і консультації технічних фахівців.