XIV МІЖНАРОДНИЙ ВОДНИЙ ФОРУМ AQUA UKRAINE - 2016

Запрошуємо відвідати XIV Міжнародний водний форум AQUA UKRAINE в м.Києві ...

07.10.2016 41

Запрошуємо Вас і Ваших колег відвідати XIV Міжнародний водний форум AQUA UKRAINE - 2016, який відбудеться 8-10 листопада 2016 року в м.Києві, в Міжнародному виставковому центрі, Броварський проспект, 15, ст. м. "Лівобережна".

Спеціалізована виставка AQUA UKRAINE - це широкий асортимент вітчизняної і зарубіжної трубної продукції, арматури, фільтрів для очищення води, насосів, а також іншого обладнання, технологій і матеріалів, які використовуються в сфері водопостачання і водовідведення, в водопідготовці, обробці води і стоків, включаючи промисловий , комунальний і побутової аспекти цієї тематики.

На нашому стенді будуть представлені робочі моделі: ротаційних датчиків рівня Rotonivo, вібраційних датчиків рівня Vibranivo і електро механічна система - рівнемір Nivobob, (виробництва UWT GmbH, Німеччина), апаратура для вимірювання тиску, різниці тиску, рівня у відкритих і в закритих резервуарах, перетворювачі температури, індикатори даних (виробництв Aplisens S.А., Польща), а також датчики для вимірювання витрати рідин чеської фірми Flomag.

 

Відвідавши наш стенд Ви зможете отримати всі необхідні матеріали і консультації технічних фахівців.