Виставка ElcomUkraine-2017

XII Міжнародна виставка «EIA: Електроніка та Промислова Автоматизація 2017»

29.03.2017 58

11 - 14 квітня 2017 р. в Києві, у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» в рамках міжнародної виставки elcomUkraine відбудеться XII Міжнародна виставка «EIA: Електроніка та Промислова Автоматизація 2017».

З 1997 року elcomUkraine зберігає репутацію самої масштабної виставки енергетики, електротехніки, автоматизації та промислової світлотехніки в Україні, яка збирає на своєму майданчику світових лідерів, провідних вітчизняних виробників і підприємства галузі.

Основні пріоритети електроенергетичної галузі на 2017 рік:

  • підвищення енергоефективності підприємств і об'єктів житлово-комунального господарства;
  • зменшення енергозалежності у всіх сферах життєдіяльності;
  • перехід на європейські стандарти обліку і управління;
  • реконструкція, будівництво та модернізація електричних мереж електростанцій та ліній електропередач.

Виставка ЕlcomUkraine єдина в Україні, учасники якої представляють обладнання, технології та інновації для вирішення завдань енергетиків, інженерів КВП, інтеграторів, світлотехніків.

Тематичні напрямки:

  • Електроніка;
  • Промислова автоматизація;
  • Контрольно-вимірювальні прилади.

На нашому стенді будуть представлені робочі моделі: ротаційних датчиків рівня Rotonivo, вібраційних датчиків рівня Vibranivo і електро механічна система - рівнемір Nivobob, (виробництва UWT GmbH, Німеччина), апаратура для вимірювання тиску, різниці тиску, рівня у відкритих і в закритих резервуарах, перетворювачі температури, індикатори даних (виробництва Aplisens S.А., Польща), а також датчики для вимірювання витрати рідин чеської фірми Flomag.

Відвідавши наш стенд Ви зможете отримати всі необхідні матеріали і консультації технічних фахівців.