Виставка Машинобудування. Металургія-2017

Запрошуємо відвідати 25 міжнародну спеціалізовану виставку енергетики в м. Запоріжжя...

25.04.2017 113

Запрошуємо Вас і Ваших колег відвідати 25-у міжнародну спеціалізовану виставку енергетики машинобудування і металургії "Машинобудування. Металургія-2017", яка відбудеться 23-25 травня  2017 року в м. Запоріжжя, у виставковому центрі "Козак-Палац".

На нашому стенді будуть представлені робочі моделі: ротаційних датчиків рівня Rotonivo, вібраційних датчиків рівня Vibranivo і електро механічна система - рівнемір Nivobob, (виробництво UWT GmbH, Німеччина), апаратура для вимірювання тиску, різниці тиску, рівня у відкритих і в закритих резервуарах, перетворювачі температури, індикатори даних (виробництво Aplisens S.А., Польща),  а також датчики для вимірювання витрати рідин чеської фірми Flomag.

Запорізька виставка «Машинобудування. Металургія - 2017» - одна з найбільших виставок в Україні, щорічно представляє новинки вітчизняних підприємств і представників зарубіжних компаній, зайнятих у сфері машинобудування, енергетики, металургії. Щорічно виставку відвідують тисячі фахівців з України, СНД, Східної і Центральної Європи. У виставці «Машинобудування. Металургія - 2017 »візьмуть участь понад 170 експонентів: які представлять повний спектр сучасних технологій, розробок, матеріалів і послуг сучасної промисловості.

Підходьте до стенду АПЛІСЕНС, будемо Вам раді.