Співпраця з ТОВ «НПЦ «Европрибор», Білорусь

ТОВ «ГК Европрилад» стало офіційним торговим представником на території України компанії ТОВ «НПЦ «Европрибор», Білорусь...

18.08.2017 171

Поспішаємо повідомити нашим Клієнтам і Партнерам наступні новини: ТОВ «ГК Европрибор» стало офіційним торговим представником на території України компанії ТОВ «НПЦ «Европрибор», Білорусь.

ТОВ «Науково-виробничий центр «Европрибор» є першим виробником модульних контролерів в Республіці Білорусь, а також одним з лідерів серед постачальників комплексних рішень в галузі промислової контрольно-вимірювальної апаратури на білоруському ринку і країнах СНД.

Компанія ТОВ «НПЦ «Европрибор» розробляє, виробляє і продає широку гаму сучасних високоякісних засобів вимірювання, контролерних обладнань, комплексів автоматизації, пристроїв енергоживлення для комерційного і загальнопромислового застосування. Багаторічний досвід роботи, високий виробничий і науковий потенціал фахівців гарантують якість і надійність продукції марки «Европрибор».

На сьогоднішній день ми готові запропонувати всі сучасні засоби автоматизації та засоби КИПиА:

  • модульний контролер Simbol-100
  • моноблочний контролер Simbi-10
  • програмно-технічні комплекси для автоматизації технологічних об'єктів і процесів;
  • комплекси вимірювальні відеографічні VizoGraf (безпаперові реєстратори нового покоління);
  • цифрові багатоканальні реєстратори і вимірювачі-регулятори.

Найближчим часом докладна інформація з'явиться на нашому оновленому сайті. Оглядову інформацію за приладами дивіться тут...

Читайте також: