Виставка Машинобудування. Металургія - 2018

Запрошуємо відвідати 26 міжнародну спеціалізовану виставку енергетики в м. Запоріжжя...

23.04.2018 53

Запрошуємо Вас і Ваших колег відвідати 26-у міжнародну спеціалізовану виставку енергетики машинобудування та металургії "Машинобудування. Металургія-2018", яка відбудеться 22-24 травня 2018 року в м. Запоріжжя, у виставковому центрі «Козак-Палац».

Запорізький форум – ефективна платформа для успішних презентацій технічних новинок в галузях машинобудування, металургії, ливарних технологій, енергетики, автоматизації, IT-рішень. За роки проведення форум став значною промисловою подією як в масштабах регіону, так і всієї країни. Щорічно виставки об’єднують сотні підприємств з усіх регіонів України, а також представників закордонних компаній.

На нашому стенді будуть представлені робочі моделі: ротаційних датчиків рівня Rotonivo, вібраційних датчиків рівня Vibranivo і електро механічна система - рівнемір Nivobob, (виробництва UWT GmbH, Німеччина), апаратура для вимірювання тиску, різниці тиску, рівня у відкритих і в закритих резервуарах, перетворювачі температури, індикатори даних (виробництв Aplisens S.А., Польща), датчики для вимірювання витрати рідин чеської фірми Flomag, засоби для автоматизації білоруської фірми Европрибор: модульні контролери, відеографічні комплекси, багатоканальні реєстратори.

 

 

Відвідавши наш стенд Ви зможете отримати всі необхідні матеріали і консультації технічних фахівців.

Читайте також: