Семінари для підприємств цементної, металургійної, хімічної промисловості України

З 14 по 18 червня, фірма UWT Level Control GmbH спільно з дистриб'ютором "Групою компаній Европрілад", провела ряд презентацій та семінарів в Україні.

01.06.2010 30

На базі компанії «Аерок», що є найбільшим підприємством України в галузі виробництва газобетону, були розглянуті питання автоматизації бункерів приймання цементу і вапна за допомогою електро-механічної системи (рівнеміра) Nivobob 3000, а також сигналізації граничних рівнів заповнення проміжних ємностей алюмінієвої пастою. Компанія є 100% -им дочірнім підприємством Aeroc International в Україні, найпотужнішого виробника газобетону в північно-східній частині Європи.


Також були проведені презентації на УкрНДПІпромтехнології і Кривбасспроект для підприємств регіону, таких як ЗАТ «КЗГО», ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», ВАТ «Констар» і т.д., де розглядалися питання застосування датчиків для вимірювання рівня крупнофракціонних матеріалів, визначення кордону розділу середовищ, а також застосування датчиків при високих температурах (600 ° C).

На базі ВАТ "Кримський содовий завод", який входить до групи "Ostchem Holding" були розглянуті питання сигналізації граничних рівнів соди різних марок, а також автоматизація роботи кальцієвих печей. ВАТ «Кримський содовий завод» забезпечує близько 80% потреби внутрішнього ринку України і більше 2% - світового ринку кальцинованої соди.