Виставка Нафта і Газ 2011

Запрошуємо відвідати 15-у Міжнародну виставку нафтогазової промисловості в Києві ...

28.10.2011 22

Запрошуємо Вас і Ваших колег відвідати з 1 по 3 листопада 2011 року в Києві на території Міжнародного виставкового центру відбудеться 15-й Міжнародний Форум нафтогазової промисловості «Нафта і Газ». Захід позиціонується як головна подія галузі в Україні.
 Щорічно у виставці беруть участь понад 160 експонентів з 20 країн світу - транснаціональні компанії і їх представництва, а також провідні підприємства ПЕК Європи, Росії, Китаю та України.
 Вперше, в рамках виставки пройде перший міжнародний Форум буровиків. У діловій програмі заходу заплановані спеціалізована експозиція обладнання та технологій для буріння нафтових і газових свердловин, а також науково-практична конференція «Стан і перспективи розвитку буріння в Україні».
 Головна мета виставки «Нафта і Газ» - привернути максимальну увагу до величезних можливостей України, як до ключової транзитної країні Європи, показати перспективи реформ нафтогазової промисловості, зацікавити іноземних партнерів в інвестуванні.
 В ході Міжнародного Форуму «Нафта і Газ» розглядаються і вирішуються питання щодо забезпечення надійності поставок газу в Європу, збільшення видобутку нафти і газу, зниження рівня втрат енергоресурсів, піднімаються теми про модернізацію галузі, а також презентації сучасних технологій і новинок обладнання галузі.

 
ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМКИ:
 
Розвідка нафтових і газових родовищ
Нові технології буріння
Розробка морських і сухопутних нафтогазових родовищ
Підготовка та переробка природного газу і конденсату
Підземне збереження природного газу
Розподіл природного газу, газові мережі
Магістральний транспорт природного газу і нафти
Діагностика в нафтогазовій промисловості
Переробка нафти
Устаткування для нафтогазової промисловості
 

На нашому стенді буде представлена ​​апаратура для вимірювання тиску, різниці тиску, рівня у відкритих і закритих резервуарах, гідростатичні зонди, перетворювачі температури, програмовані реєстратори та індикатори даних, а також прилади для вимірювання рівня сипучих компонентів.
 

Підходьте до стенду АПЛІСЕНС, будемо Вам раді.