Виставка «EIA: електроніка і промислова автоматизація»

Запрошуємо до участі у найбільшій в Україні виставці промислової автоматизації «EIA: електроніка і промислова автоматизація», яка відбудеться ...

29.03.2013 49

Запрошуємо до участі у найбільшій в Україні виставці промислової автоматизації «EIA: електроніка і промислова автоматизація», яка відбудеться 23-26 квітня 2013 року в Києві, у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза», вул. Салютна, 2-Б.

Виставка «EIA: електроніка і промислова автоматизація 2013» буде проходити в павільйоні №2 ВЦ «КиївЕкспоПлаза» одночасно з найбільшою в Україні електротехнічної виставкою elcomUkraine, що сприяє залученню максимальної кількості фахівців промислових підприємств з усіх регіонів України.

 

Тематичні напрямки

Промислова автоматизація:
АСУП.
АСУ ТП.
АСДУ.
АСКОЕ.
АСПР.
Системи контролю технологічних параметрів.
САПР.
SCADA-системи, MES-системи.


Електроніка:
Мікропроцесори та мікроконтролери.
силова електроніка
Джерела живлення.
Датчики.
Вбудовувані системи.
Електромеханічні компоненти і технології з'єднань.
Бездротові технології.

Контрольно-вимірювальні прилади

 


На нашому стенді будуть представлені робочі моделі: ротаційних датчиків рівня Rotonivo, вібраційних датчиків рівня Vibranivo і електро механічна система - рівнемір Nivobob, (виробництва UWT GmbH, Німеччина), а також апаратура для вимірювання тиску, різниці тиску, рівня у відкритих і в закритих резервуарах , перетворювачі температури, програмовані реєстратори та індикатори даних (виробництв Aplisens S.А., Польща).

 

Підходьте до стенду Европрилад, будемо Вам раді.